Přihlásit Košík 0,00 Kč
cz en

O nás

Firma HEROS se od roku 1990 zabývá konstrukcí, výrobou, servisem, a prodejem lékárenské zdravotní techniky. Naše zákazníky uspokojujeme sortimentem výrobků k individuální přípravě léčiv, nábytkovými doplňky pro lékárny, laboratoře a další zdravotnická zařízení. Používání našich výrobků usnadňuje a urychluje práci v těchto zařízeních. Využíváme zkušeností našich zákazníků při vývoji a výrobě.

Firma Heros používá nejrůznější výrobní technologie prostřednictvím vlastních kvalifikovaných pracovníků, některé technologie zajišťuje kooperací s cílem maximální kvality výrobků.

Firma HEROS je malou firmou s 5-ti pracovníky, a je představitelem úspěšného výrobce daného sortimentu výrobků jak v České republice,  tak i v zahraničí s obchodními aktivitami nejen v Evropě, ale i v Asii   nebo Americe.


Naše výrobky jsou zhotoveny ze zdravotně nezávadných materiálů a splňují tak požadavky pro jejich uplatnění ve zdravotnických provozech. Výrobky, které přicházejí do bezprostředního styku s léčivy mají zdravotní atest.


Elektrické výrobky jsou schváleny Českým elektrotechnickým zkušebním ústavem.
Určité charakteristiky stávajícího sortimentu výrobků lze na přání zákazníka upravit.
Firma Heros kromě typových výrobků se schopna dodat i různé atypické výrobky dle potřeby zákazníka včetně zpracování dokumentace.

Našim cílem je spokojenost zákazníka s našimi výrobky.

×

Přihlášení